The Genius of Jane Austen: Her Love of Theatre and Why She Works in Hollywood

Perfect for fans of Jane Austen, this updated edition of Paula Byrne’s debut book includes new material that explores the history of Austen stage adaptations, why her boo…

SKU: 9780062674494 Categorie: Etichetă:

Descriere

The Genius of Jane Austen: Her Love of Theatre and Why She Works in Hollywood

Perfect for fans of Jane Austen, this updated edition of Paula Byrne’s debut book includes new material that explores the history of Austen stage adaptations, why her boo…

The Genius of Jane Austen: Her Love of Theatre and Why She Works in Hollywood Online

Plata produse

Plata online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

Plata la livrare ramburs.

Livrare

Livrare în toată Romania la domiciliu sau oriunde ai nevoie.

 

Retur The Genius of Jane Austen: Her Love of Theatre and Why She Works in Hollywood

Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor

Declinare de responsabilitate

acest site nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților acestui site ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale necesare pentru comercializare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.