No Live Files Remain

For readers of The Lives of Others and The Reader, and based on a true story, No Live Files Remain is a beautiful and moving novel of family, lies, betrayal and forgivene…

SKU: 9781471160592 Categorie: Etichetă:

Descriere

No Live Files Remain

For readers of The Lives of Others and The Reader, and based on a true story, No Live Files Remain is a beautiful and moving novel of family, lies, betrayal and forgivene…

No Live Files Remain Online

Plata produse

Plata online cu cardul sau la destinație ramburs in funcție de produs.

Plata la livrare ramburs.

Livrare

Livrare în toată Romania la domiciliu sau oriunde ai nevoie.

 

Retur No Live Files Remain

Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor

Declinare de responsabilitate

acest site nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților acestui site ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile acestui site și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Autorizațiile legale pentru comercializare, originalitatea produselor cât și alte demersuri legale necesare pentru comercializare revin exclusiv în sarcina comerciantului. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.